W czym pomaga PFOZ?

Polski Fundusz Ochrony Zadłużonych to program fundacji, w którym mogą wziąć udział osoby zmagające się z problemami finansowymi. W PFOZ wierzymy, że fortuna kołem się toczy, a trudności finansowe są przejściowe. Pomagamy w wyjściu z sytuacji, które wydają się bez wyjścia. Wiemy, że dobrze wykorzystasz szansę na lepsze jutro. 

Działamy w bardzo prosty sposób. Opieramy się na trzech filarach pomocowych: pomoc prawnicza, pomoc psychologiczna i edukacja finansowa. 

  • pomoc prawnicza– to napisanie wniosku, który zagwarantuje ogłoszenie upadłości konsumenckiej, a co za tym idzie pozbycie się spirali długów;
  • pomoc psychologiczna– to wsparcie emocjonalne specjalisty podczas procesu oddłużania, aby uwierzyć, że znów kontroluje się swoją przyszłość i ma się siłę na pokonanie przeciwności;
  • edukacja finansowa– to bezpłatne materiały, które pozwolą opanować finansowy chaos i zabiezpieczyć przed zaciąganiem kolejnych długów. 

Zasługujesz na więcej! W PFOZ chcemy Ci to dać. Dzięki odroczonej płatności masz szansę na uzyskanie natychmiastowej pomocy, którą możesz spłacić później w bardzo małych ratach 0% (mniej niż 100 zł/miesiąc).